Боді комбідрес купити

Кращий спосіб підкреслити фігуру — це використання боді. Цей одяг має максимально зручну конструкцію, так як спочатку створювалася для спорту. У 80-ті роки жінки почали пускати в справу боді як нижню білизну.

Читати далі

Боді жіноче купити

Здивуйте улюбленого цим модним боді відкритого дизайну. Через напівпрозорий матеріал просвічується тіло, а прорізи в області плечей відкривають ще більше. Груди прикрашені сексуальними нашивками червоних троянд. Спинка з глибоким вирізом і відкритий дизайн в паху .

Читати далі

Білизна втягуюча живіт

Як втягнути живіт і вибрати відповідний виріб

Класична закрита модель підходить для корекції сідниць, а з подовженими штанинами – для зони стегон. Попередньо знімають мірки і звіряються з таблицею розмірів. Необхідно з’ясувати склад тканини. Стягуюча жіноча білизна для живота має бути натуральним, наприклад, з бавовни з додаванням матеріалу, що надає еластичність.

Читати далі

Білизна коригуюча фігуру

Корсет для утяжки живота і боків. Пояс для утяжки живота і боків. Стягуючі труси.

Даний розділ є корисним для тих, хто сумнівається в необхідності придбання продукту.
Стягуюча білизна під облягаючу сукню.
Дотримуючись всіх рекомендацій по вибору коригуючої білизни, будь-яка жінка без проблем зможе знайти саме той варіант, який буде підходити під особливості фігури і радувати день у день.

Читати далі

Білизна стягуюча живіт

Стягуюча білизна для живота – види і способи корекції.

Практично будь-яка представниця прекрасної статі роздумує, як приховати недоліки фігури перед виходом у світло, коли схуднути не вдалося. Завдяки такій деталі гардероба як стягуюча білизна для живота, вдається надати плавні вигини фігурі.

Читати далі

Білизна яка корегує фігуру

Коригуюча фігуру стягуюча білизна Для жінок: для живота і боків, стегон: спідниця, труси, колготки, корсет, пояс, післяпологова Білизна великих розмірів.
Утяжка для живота і боків стає популярнішим серед жінок. Успіх популярності одягу і білизни пояснюється тим, що, не докладаючи особливих зусиль, можна підтягнути недосконалу фігуру, наблизивши її до ідеальної. Багато хто вважає цей метод корекції швидким і простим способом поліпшити зовнішній вигляд.
Читати далі

Білизна комбідрес

Хочете виглядати струнко і підтягнуто?
Хочете носити облягаючий одяг, не соромлячись своїх форм?
Хочете приховати недоліки фігури?
Читати далі

Білизна для утяжки

Коригуюча білизна

Необхідно виглядати чудово, але не вистачає часу на спортзал, а на дотримання дієти немає сил? Потрібно терміново влізти в розкішний наряд, який ще 2-3 місяці тому ідеально сидів по фігурі, а сьогодні зрадницьки вузький? Бажаєте зробити форми тіла більш виразними? Тоді вам не обійтися без покупки коригуючої білизни.
Читати далі

Slim Shapewear комбідрес: ціна, відгуки, купити Слім Шейпвеар з доставкою

Slim Shapewear – комбідрес з еластичної тканини, призначений для корекції фігури. Він щільно прилягає до шкіри, формуючи ставну постать і струнку талію. Тонкий матеріал не помітний під одягом, тому носити комплект можна і взимку, і влітку.

Стилісти Читати далі